6/2012 Moravskoslezský Kočov-výstava

28.03.2013 19:13

www.studio-sta.cz/products/den-obce-a-detsky-den-s-heidi-janku-a-petrou-janu/

 

Moravskoslezský Kočov - Akce při příležitosti užívání léta se nevyhla ani Moravskoslezskému Kočovu, kde se pořádá Den obce a dětský den. Událost se uskuteční v sobotu 30. června 2012 ve 12.00 hodin s velmi bohatým programem.

Na úvod se ve fotbale utkají na hřišti ženatí vs. svobodní muži. V kulturním zařízení se uskuteční výstava fotografií a kreseb Josefa Danyiho pod názvem "Moravskoslezský Kočov – obec, kde jsem doma" a ochutnávka vín.

Děti si zaskotačí ve skákacím hradu a na trampolíně, mohou si také nechat udělat třpytivé tetování a pomalovat si obličej. V rámci programu Děti dětem vystoupí Ludmila Šlepecká s dětmi z Mateřské školy Okružní z Bruntálu.

Mezi hudební doprovod a zároveň hvězdy dne budou patřit zpěvačky Petra Janů a Heidi Janků, která vytvořila pořad pro děti. Těšit se můžete také na mažoretky, které budou vystupovat na hudbu Městské dechovky. Při taneční zábavě uslyšíte Zdeňka Krásného. Slavnostní náladu dne podtrhne ohňostroj naplánovaný na desátou hodinu večerní.Více zde: https://www.studio-sta.cz/products/den-obce-a-detsky-den-s-heidi-janku-a-petrou-janu/